
Крісло-гойдалка плетена з лози та ротанговими вставками шоколадно-біла
4 500 ₴
- В наявності
- Код: 5,22
+380 (66) 195-58-02
Вікторія мебліУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вага
15 кг
Ширина
710 мм
Глибина
1250 мм
Висота з урахуванням спинки
1150 мм
Гойдалка з шоколадними ротанговими вставками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму хитання | полози |
| Матеріал | Лоза |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 720 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1150 мм |
| Вага | 15 кг |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підніжка | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴



