Хлібниця овальна з лози
Як відомо, без хліба немає обіду. Хліб – головний продукт на нашому столі, і щоб він довше не черствів і зберігав свої корисні якості, потрібно його правильно зберігати.
Звичайно, найкращий варіант – це хлібник. Нехай деякі господині вважають за краще класти хліб у холодильник (де він втрачає частину свого смаку і може ввібрати запахи сусідніх з ним продуктів), або в емальованому або скляному посуді, або навіть просто поклавши в поліетиленовий пакет, все ж справжня хлібник – це і зручно, і красиво, і звично.
Важливо щоб хлібник щільно закривалася, але при цьому в ній повинні бути вентиляційні отвори, щоб хліб не «задихнувся». У хорошій хлібниці батон або булка можуть залишатися м'якими до 7 днів.
Хлібниці служать відмінним прикрасою кухні і прекрасно підійде в якості подарунка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик-хлібник |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Лоза |
| Тип кришки | Накладна |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 20 см |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картон + Плівка




