Цветочник на 5 вазонів "Змія"
Підставка під квіти з лози. Прихильникам домашніх квітів постійно хочеться, щоб їхні улюбленці були найбільш привабливими. Крім догляду за рослинами, багато набувають декоративні підставки і чудові квіткові горщики. Підставки на квіти Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині.
Підставки на квіти з лози ― це ручна робота. Вкрите підставки для квітів з лози масляним лаком. Підставки для квітів з лози прекрасно доповнять інтер'єр у вітальні, спальні, лоджіях а також на подвір'ї біля Вашого будинку. Відправляємо підставки для квітів з лози по всій території України за доступними цінами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Лоза |
| Тип | Вазон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Діаметр горщика | Внизу 16 см |
| Може митися | Да |
| Місткість горщиків | 5 |
| Ширина підставки | 570 мм |
| Висота підставки | 1530 мм |
| Варіант встановлення підставки | пол |
| Глибина підставки | 670 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴




