Пропонуємо великий асортимент плетених стільців, крісел і табуретів з лози.
Унікальний дизайн, ручна робота, міцність і простота в догляді — ось відмінні особливості плетених стільців і крісел із лози.
Плетене крісло з лози ручної роботи стане не тільки унікальним елементом інтер'єру Вашого заміського будинку або квартири, але й принесе Вам насолоду від відпочинку в такому кріслі. Залишається тільки зробити вибір у нашому каталозі стільців і крісел.
Купити плетене крісло, стілець або табурет — означає підкреслити високий статус власника та відзначити його вишуканий смак, доповнити інтер'єр, зробити його неповторним і колоритним.
Крісла, стільці, табурети ручної роботи стануть не тільки чудовою покупкою й незамінною річчю у Вашому домашньому побуті та інтер'єрі, але й чудовим подарунком для Ваших друзів і колег.
Виробляємо доставку плетених меблів із лози на всій території України транспортними компаніями "Нова пошта", "Містекспрес", "АвтоЛюкс", УкрПочта и "Деливери".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота до сидіння | 42 см |
| Тип мебели | крісло |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Глибина сидіння | 42 см |
| Наявність підлокітників | Да |
| Може митися | Да |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Спинка | лоза |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина | 600 |
| Глибина | 550 |
| Вага | 7 |
| Висота з урахуванням спинки | 850 |
| Висота сидіння | 430 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴





