
6 крісел "Звичайних" + круглий стіл 1,0 м.
17 800 ₴/набір
- Під замовлення
- Код: 1,34
Відправка з 10 квітня 2026+380 (66) 195-58-02
Вікторія мебліУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний садовий комплект плетених меблів з лози. Два зручні стільці з високими спинками, з заокругленнями на сидіннях і підлокітниками і диван. На вигляд легка, але насправді міцна меблі не тільки для прикраси саду, але і для ефективного користування! Вам ця екологічна меблі прослужить довго!
В основі меблів з лози лежить дерев'яний каркас, що підвищує їх міцність. Після цього меблі покривають шаром лаку. В результаті такої обробки і конструкції, плетені меблі з лози служить близько 15 років, навіть у найсуворіших умовах.
Набір плетених меблів можна без найменшого побоювання залишити на цілу ніч на відкритому повітрі, при цьому не варто побоюватися раптового дощу або різкої зміни температури. Ви вирішили купити набір плетених меблів? Тоді вам варто знати, що лоза не боїться ні морозу, ні яскравого палючого сонця. Це дійсно найкраща меблі для обстановки дачі, заміського будинку і навіть міської квартири.
Виробляємо доставку плетених меблів з лози по всій території України транспортними компаніями "Нова пошта", "Ін-тайм" та "Делівері".
Наші вироби з лози Ви можете отримати у своєму місті, якщо в ньому є хоча б одна з транспортних компаній.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Лоза |
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Крісло | 6 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Висота столу | 720 |
| Ширина столу | 1000 |
| Може митися | Да |
| Довжина столу | 1000 |
| Форма стільниці | кругла |
| Глибина крісла | 650 мм |
| Ширина крісла | 700 мм |
| Кількість предметів | 7 |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Стіл обідній | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 800 ₴/набір







