Розмір може відрізнятися від заявленого на 1-2 см (ручна робота).

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Гігантські |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴







Відправка з 10 квітня 2026