Стіл журнальний
Журнальний столик із лози з вигнутими ніжками стане прикрасою будь-якого декору та стане приємним доповненням інтер'єру будь-якого приміщення — як заміського будиночка, так і Вашої квартири. Плетені меблі з лози легко вписуються в будь-який інтер'єр. Використання плетених меблів в інтер'єрі — зайвий спосіб підкреслити Вашу індивідуальність!
Стіл має міцний і потужний каркас, щільне плетіння і високу якість — ці переваги роблять його довговічним, надійним і безпечним.
Ціни від виробника — з доставкою в усі регіони України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Віньницю, Полтаву, Черкаси, Чернігів, Ужрород, Кривой Рог, Херсон, Одесу, Луганськ, Запоріжжя, Суми, Ніколаєв, Житомир та ін. міста.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 550 мм |
| Глибина столика | 550 мм |
| Висота столика | 600 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴




