Вішалка настінна
Доставку здійснюємо транспортними компаніями: «Нова Пошта», «Ін-Тайм», «Делівері».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | лоза |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴







Відправка з 13 квітня 2026