Комплект ящиків з темною окантовкою і білою серединою
Набір квадратних ящиків для білизни ( пара ) буде добре виглядати в ванній кімнаті, у великому ящику можна складати і зберігати брудну білизну, яка очікує прання, а в маленькому -- можуть лежати чисті рушники, халати та інші лазневі приналежності. Або залиште весь набір кошиків для брудної білизни, яка буде відразу ж розфасоване на білі речі й чорні, делікатні і грубі.
Складно переоцінити користь ящика для білизни. Він дозволяє не тільки зберігати одяг подалі від сторонніх очей, але і не допускати розвитку бактерій. А якщо ящиків для білизни кілька, тоді Ви зможете без праці окремо прати біле, темне і кольорове білизна без попередньої розсортовування.
На сьогодні подібні предмети знову входять в моду, адже вони передусім зроблені з екологічно чистого природного матеріалу і недорогі в ціні. У нашому магазині Ви зможете придбати інші товари на Ваш смак.
Розмір може відрізнятися від зазначених нижче на 1-2 см (ручна робота).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Лоза |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 62 см |
| Довжина | 43 см |
| Колір | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Кришка | Є |
| Користувацькі характеристики | |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Розмір маленького | 35х30х52 |
| Може митися | Да |
- Ціна: 2 200 ₴/пара




Відправка з 08 квітня 2026