Цветочник "3-ка Р."
Підставки на квіти з лози ― це ручна робота. Підставки для квітів з лози прекрасно доповнять інтер'єр у вітальні, спальні, лоджіях а також на подвір'ї біля Вашого будинку. Відправляємо підставки для квітів з лози по всій території України за доступними цінами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Лоза |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Місткість горщиків | 3 шт. |
| Ширина підставки | 550 мм |
| Глибина підставки | 350 мм |
| Висота підставки | 1050 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр горщика | 18 см |
| Тип опор | Ніжки |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴




