Крісла-качачалки - це не тільки для літніх людей, але і досить сучасна річ, яка підходить кожному.
Чудовий елемент декору.
Крісло-качалка позитивно впливає на організм, володіє розслаблювальною дією на нервову систему, розхитування підвищує здатність до концентрації і покращує пам'ять.
Крісло-качалка чудово підходить як для вуличного використання (відкрита тераса, балкон, сад), так і для використання в будинку (перед каміном, або ж просто тихими вечорами) під час читання книг або відпочинку після важкого дня.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 115 мм |
| Висота сидіння | 33 мм |
| Вага | 15 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 150 |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Може митися | Да |
| Тип плетеного матеріалу | Лоза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴
- Спосіб упаковки: Картон + Пленка





