
Крісло-гойдалка "Ротанг", біла з чорними вставками
4 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 5,56
Відправка з 07 квітня 2026+380 (66) 195-58-02
Вікторія мебліУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кресла-качалки ― это не только для пожилых людей, но и достаточно современная вещь, которая подходит каждому. Мало что лучше подходит для отдыха после тяжелого рабочего дня.
Прекрасный элемент декора. Кресло из которого Вы не захотите вылазить.
Кресло-качалка положительно влияет на организм, обладает расслабляющим действием на нервную систему, раскачивание повышает способность к концентрации и улучшает память.
Крісло-гойдалка прекрасно підійде як для вуличного використання (відкрита тераса, балкон, сад), так і для використання в будинку (перед каміном, або ж просто тихими вечорами) при читанні книг або відпочинку після важкого дня.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму хитання | полози |
| Матеріал | Ротанг |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 710 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1150 мм |
| Вага | 16 кг |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підніжка | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴






