Лавка плетена з лози "Х. 1"
Плетені лавки з лози ― це унікальний предмет інтер'єру, що вражає своєю неповторністю і оригінальністю, простотою експлуатації, довговічністю. Плетені лавка стане прикрасою будь-якого декору а також приємним доповненням інтер'єру будь-якого приміщення ― як заміського будиночка, так і Вашої квартири.
Плетені лавки з лози володіють великою міцністю, довговічністю і простотою у догляді.
Робимо доставку плетених меблів з лози по всій території України транспортними компаніями "Нова пошта", "АвтоЛюкс", Укрпошта та "Делівері".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Лоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадкових місць | 2 |
| Габаритні розміри канапи | |
| Довжина канапи | 82 см |
| Глибина канапи | 36 см |
| Висота канапи | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картон + Пленка








Відправка з 17 квітня 2026