Пропонуємо великий асортимент плетених стільців, крісел і стільців з лози.
Унікальний дизайн, ручна робота, екологічність, міцність і простота в догляді ― ось відмінні особливості плетених стільців і крісел з лози.
Плетене крісло з лози ручної роботи стане не тільки унікальним елементом інтер'єру Вашого заміського будинку або квартири, але і принесе Вам насолоду від відпочинку в такому кріслі. Залишається тільки зробити вибір у нашому каталозі стільців і крісел.
Купити плетене крісло, стілець або табурет — значить підкреслити високий статус власника і відзначити його вишуканий смак, доповнити інтер'єр, зробити його неповторним і колоритним.
Крісла, стільці, табурети ручної роботи, які стануть не тільки відмінною покупкою і незамінною річчю у Вашому домашньому побуті та інтер'єрі, але і відмінним подарунком для Ваших друзів і колег.
Виробляємо доставку плетених меблів з лози по всій території України транспортними компаніями "Нова пошта", "Ін-тайм, Укрпошта та "Делівері".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота до сидіння | 42 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Глибина сидіння | 42 см |
| Наявність підлокітників | Да |
| Може митися | Да |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Висота з урахуванням спинки | 850 |
| Висота сидіння | 430 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 |
| Ширина | 65 |
| Глибина | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴




