Абажур за бажанням замовника комплектується під'єднаним стандартний патрон з кабелем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Абажур |
| Область застосування | Для домашнього освітлення |
| Структура плафона | Перфорована |
| Напруга | 220 В |
| Цоколь | E27 |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴
- Спосіб упаковки: Картон + Плівка








