Вішалка настінна
Доставку здійснюємо транспортними компаніями: «Нова Пошта», «МистЭкспрес», Укрпошта та «Делівері».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | лоза |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴
- Спосіб упаковки: Картон + Плівка










Відправка з 13 квітня 2026