Зручне, просте і недороге дитяче плетене крісло-качалка оригінального дизайну. Міцність, краса, зручність в догляді - все це поєднує у собі це крісло і вся меблі від виробника в нашому інтернет-магазині.

Ергономічний силует цього крісла дозволить Вашій дитині розслабитися і відпочити від активної життєдіяльності.
У цьому зручному кріслі Ваша дитина може відпочити, почитати книжку і насолодитися природою. Крісло мобільний і легкий.
У нас Ви зможете придбати плетені крісла-гойдалки з лози по найкращим цінам - ми працюємо без посередників - для посиденьок з Вашими улюбленими друзями як на дачі, так і вдома. Наші вироби можуть задовольнити смаки найвибагливіших покупців.
Крісло-гойдалка позитивно впливає на організм, має розслаблюючу дію на нервову систему, розгойдування підвищує здатність до концентрації і покращує пам'ять.
Крісло-гойдалка прекрасно підійде як для вуличного використання (відкрита тераса, балкон, сад), так і для використання в будинку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення каркаса | лоза |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 850 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴









Відправка з 17 квітня 2026