Столик журнальний із лози
Журнальний столик із лози квадратний стане прикрасою будь-якого декору та стане приємним доповненням інтер'єру будь-якого приміщення — як заміського будиночка, так і Вашої квартири.
У комплект до столика Ви також можете замовити в нас крісла або табурети.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Може митися | Да |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Форма стільниці | квадратна |
| Покриття | Лак |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 640 мм |
| Тип опор | Ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴





