Ідеальний варіант для перенесення дров - це кошик з лози. Легкий, дуже міцний, великий термін експлуатації без втрати виду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Лоза |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 65 см |
| Колір | Бежевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип аксесуара | Кошик для дров |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴





