набір з 3-х підносів з лози
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Матеріал | Лоза |
| Ручки | Є |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 130 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴/комплект






