Столик журнальний
Такий столик можна використовувати як кавовий, поставивши на нього страву зі солодощами та чаєм.
Журнальний стіл із лози стане прикрасою будь-якого декору та стане приємним доповненням інтер'єру будь-якого приміщення — як заміського будинку, так і Вашої квартири.
Стіл має міцний каркас, щільне плетіння та високу якість — ці переваги роблять його довговічним, надійним і безпечним.
Ціни від виробника — з доставкою в усі регіони України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Віньницю, Полтаву, Черкаси, Чернігов, Ужрород, Кривой Рог, Херсон, Одесу, Луганськ, Запоріжжя, Суми, Ніколаєв, Житомир та ін. міста.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | овальна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 400 мм |
| Висота столика | 620 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴





