Стіл журнальний
Журнальний столик з лози з вигнутими ніжками стане окрасою будь-якого декору і стане приємним доповненням інтер'єру будь-якого приміщення - як заміського будиночка, так і Вашої квартири. Плетені меблі з лози легко вписуються в будь-який інтер'єр. Використання плетених меблів в інтер'єрі – зайвий спосіб підкреслити Вашу індивідуальність!
Стіл має міцний та потужний каркас, щільне плетіння та високу якість – ці переваги роблять його довговічним, надійним та безпечним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Може митися | Да |
| Форма стільниці | кругла |
| Покриття | Лак |
| Довжина столика | 550 мм |
| Глибина столика | 550 мм |
| Висота столика | 600 мм |
| Тип опор | Ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴









