Класичний садовий комплект плетених меблів із лози. Два зручні стільці з високими спинками, із заокругленнями на сидіннях і підлокітниками та диван. На вигляд легка, але насправді міцні меблі не тільки для прикрашання саду, але й для ефективного користування! Вам ці екологічні меблі слугуватимуть довго!
В основі меблів із лози лежить дерев'яний каркас, що підвищує їхню міцність. Після цього меблі покриваємо шаром лаку. Внаслідок такого оброблення та конструкції, плетені меблі з лози слугують дуже довго, навіть у найсуворіших умовах.
Найкращі меблі для умов дачі, заміського будинку та навіть міської квартири.
Плетені меблі з лози. Склад набору: стіл + диван + 2 крісла або стіл + 4 крісла. Можливі індивідуальні замовлення. Плетені меблі для ресторанів і готелів, а також кафе.
Виробляємо доставку плетених меблів із лози на всій території України транспортними компаніями "Нова пошта", "АвтоЛюкс" і "Делівері".
Наші вироби з лози Ви можете отримати у своєму місті, якщо в такому є хоча б одна з транспортних компаній.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Лоза |
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Диван прямий | 3-х місний |
| Крісло | 2 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Може митися | Да |
| Глибина крісла | 60 мм |
| Ширина крісла | 70 мм |
| Кількість предметів | 4 |
| Каркас | Натуральне дерево |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 100 мм |
| Тип комплекту | стандартний набір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 200 ₴/набір





