
Гойдалка "Ротанг" шоколадна із білими вставками
5 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 5,66
Відправка з 07 квітня 2026+380 (66) 195-58-02
Вікторія мебліУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісла-гойдалки — це не тільки для літніх людей, а й досить сучасна річ, яка підходить кожному. Мало що краще для відпочинку після важкого робочого дня. Однак деякі дизайнери, крім зручності конструкції, ще й зробили упор на її оригінальності. А в нас в Україні не менш оригінальні крісла-гойдалки можна придбати, скориставшись нашими послугами.
Прекрасний елемент декору. Крісло, з якого Ви не захочете вилазити.
Крісло-гойдалка позитивно впливає на організм, має розслаблювальну дію на нервову систему, розгойдування підвищує здатність до концентрації та покращує пам'ять.
Крісло-гойдалка чудово підійде як для вуличного використання (відкрита тераса, балкон, сад), так і для використання в будинку (перед каміном, або ж просто тихими вечорами) під час читання книг або відпочинку після важкого дня.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму хитання | полози |
| Матеріал | Ротанг |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 720 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1150 мм |
| Вага | 16 кг |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підніжка | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴









