Класичний садовий комплект плетених меблів з лози.
В основі меблів з лози лежить дерев'яний каркас, що підвищує їх міцність. Після цього меблі покриваємо шаром лаку.
Набір плетених меблів можна без найменшого побоювання залишити на цілу ніч на відкритому повітрі, при цьому не варто побоюватися раптового дощу або різкої зміни температури.
Виробляємо доставку плетених меблів з лози по всій території України транспортними компаніями "Нова пошта", Укрпошта та "Делівері".
Наші вироби з лози Ви можете отримати у своєму місті, якщо в ньому є хоча б одна з транспортних компаній.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Склад комплекту | |
| Крісло | 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Матеріал виготовлення | Лоза |
| Цвет мебели | Натуральний |
| Висота столу | 720 |
| Ширина столу | 700 |
| Може митися | Да |
| Довжина столу | 1200 |
| Глибина крісла | 650 мм |
| Ширина крісла | 700 мм |
| Кількість предметів | 7 |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Стіл обідній | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 700 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Картон + Плівка





