Каркас крісла металевий - обплетений штучним ротангом .
Витримує навантаження до 150 кг.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- довжина : 126 см
- ширина : 90 см
- висота : 81 см
- глибина сидіння: 57 см
- висота спинки : 57 см
* подушки в комплекті.
* порошкове фарбування захищає каркас від впливу вологи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму хитання | полози |
| Матеріал | Ротанг |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Висота сидіння | 810 мм |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Ні |
| Підніжка | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 300 ₴



