Цветочник "5-ка"
Підставка під квіти з лози. Прихильникам домашніх квітів постійно хочеться, щоб їхні улюбленці були найбільш привабливими. Крім догляду за рослинами, багато набувають декоративні підставки і чудові квіткові горщики. Підставки на квіти Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині.
Подставки на цветы из лозы - это ручная работа. Покрыто подставки для цветов из лозы масляным лаком. Подставки для цветов из лозы прекрасно дополнят интерьер в гостиной, спальнях, лоджиях а также на дворе возле Вашего дома. Отправляем подставки для цветов из лозы по всей территории Украины по доступным ценам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Лоза |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Місткість горщиків | 5 шт. |
| Ширина підставки | 400 мм |
| Глибина підставки | 450 мм |
| Висота підставки | 1200 мм |
| Вага підставки | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр горщика | 16 см |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картон + Пленка




