Квітник для 5 вазонів "Змія"
Підставка під квіти з лози. Прихильники домашніх квітів постійно хочеться, щоб їхні улюбленці були найпривабливішими. Крім догляду за рослинами, багато хто набуває декоративних підставок і чудових квіткових горщиків. Підставки на квіти Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині.
Підставки на квіти з лози — це ручна робота. Підставки для квітів із лози прекрасно доповнять інтер'єр у вітальні, спальнях, лоджиях, а також на дворі біля Вашої оселі. Вирушаємо підставки для квітів із лози на всій території України за доступними цінами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Лоза |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Місткість горщиків | 5 шт. |
| Ширина підставки | 500 мм |
| Глибина підставки | 600 мм |
| Висота підставки | 1550 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр горщика | Внизу 16 см |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴









