Кошик Великодня "Равлик"
Є знижки на купівлю гуртом даних кошик.
Розміри кошика можуть відрізнятися в межах 2-4 см від зазначених нижче (зготовляється вручну).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Лоза |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 36 см |
| Довжина | 40 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴




