
Плетений з лози кошик,ящик для білизни маленький з окантовкою
1 400 ₴
- В наявності
- Код: 9,8
+380 (66) 195-58-02
Вікторія мебліУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для білизни
Ящик для білизни з лози з окантовкою матиме гарний вигляд у ванній кімнаті. У ньому можна складати та зберігати брудну білизну, яка очікує прання. Складно переоцінити користь кошики для білизни. Він дає змогу не тільки зберігати одяг далеко від сторонніх очей, але й не допускати розвитку бактерій. А якщо кошик для білизни кілька, тоді Ви зможете без зусиль окремо прати білу, темну та кольорову білизну без попереднього розорювання.
На сьогодні такі предмети знову входять до моди, адже вони насамперед зроблені з екологічно чистого природного матеріалу та недорогі в ціні. У нашому магазині Ви зможете придбати й інші товари на Ваш смак.
Розмір може відрізнятися від нижчих на 1-2 см (ручна робота).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Лоза |
| Кришка | Є |
| Колір | Білий |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 53 см |
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Легкий і водночас міцний | Легко переноситься |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴


