Пропонуємо великий асортимент плетених стільців, крісел і стільців з лози.
Унікальний дизайн, ручна робота, екологічність, міцність і простота в догляді ― ось відмінні особливості плетених стільців і крісел з лози.
Плетене крісло з лози ручної роботи стане не тільки унікальним елементом інтер'єру Вашого заміського будинку або квартири, але і принесе Вам насолоду від відпочинку в такому кріслі. Залишається тільки зробити вибір у нашому каталозі стільців і крісел.
Купити плетене крісло, стілець або табурет — значить підкреслити високий статус власника і відзначити його вишуканий смак, доповнити інтер'єр, зробити його неповторним і колоритним.
Крісла, стільці, табурети ручної роботи, які стануть не тільки відмінною покупкою і незамінною річчю у Вашому домашньому побуті та інтер'єрі, але і відмінним подарунком для Ваших друзів і колег.
Виробляємо доставку плетених меблів з лози по всій території України транспортними компаніями "Нова пошта", "Ін-тайм" та "Делівері".
Наші вироби з лози Ви можете отримати у своєму місті, якщо в ньому є хоча б одна з транспортних компаній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | дерево |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴




