Етажерка кутова 3-ка стане окрасою домашнього інтер'єру та стане в пригоді для зберігання різних предметів домашнього побуту.
Етажерка 3 з лози являє собою екологічно чистий природний виріб. Купіть плетену етажерку 3-ку для особистих потреб і як цікавий і ексклюзивний подарунок для друга або просто близької людини.
Плетена етажерка 3-ка із лози. 3 полиці для зручності складання речей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість полиць (секцій) | 3 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ручна Робота |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Може митися | Да |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип плетеного матеріалу | Лоза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴









Відправка з 13 квітня 2026