Будиночок для тварин обладнаний круглої дверкою, володіє надійною і міцною конструкцією. Використання лози гарантує високі можливості для перенесення вашого вихованця без найменшого ризику виникнення поломки кошика, або переляку Вашого вихованця.
Розмір може відрізнятися від заявленого на 2-4 см (ручна робота).

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Плетений будиночок |
| Матеріал виготовлення | Лоза |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 460 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴






