Абажур за бажанням замовника комплектується під'єднаним стандартний патрон з кабелем.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 350 мм |
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
| Діаметр | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картон + Пленка







