Цветочник "4-ка Р."
Підставка під квіти з лози. Прихильникам домашніх квітів постійно хочеться, щоб їхні улюбленці були найбільш привабливими. Крім догляду за рослинами, багато набувають декоративні підставки і чудові квіткові горщики. Підставки на квіти Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині.
Подставки на цветы из лозы ― это ручная работа. Покрыто подставки для цветов из лозы масляным лаком. Подставки для цветов из лозы прекрасно дополнят интерьер в гостиной, спальнях, лоджиях а также на дворе возле Вашего дома. Отправляем подставки для цветов из лозы по всей территории Украины по доступным ценам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Лоза |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Місткість горщиків | 4 шт. |
| Ширина підставки | 550 мм |
| Глибина підставки | 370 мм |
| Висота підставки | 1000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр горщика | Вгорі 24 см |
| Може митися | Да |
| 23 зверху та 15 знизу | см |
| внизу 17 | см |
| 16 зверху та 12 знизу | см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴







