Будиночок-Табурет для тварин володіє надійною і міцною конструкцією з натурального дерева.
Розмір може відрізнятися від заявленого на 2-4 см (ручна робота).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Плетений будиночок |
| Матеріал виготовлення | Лоза |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 380 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴







Відправка з 10 квітня 2026