
Плетена з лози корзина,ящик для білизни мала кутова натуральна "№2"
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 9,52
+380 (66) 195-58-02
Вікторія мебліУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутовий маленький Ящик
Ящик для білизни кутовий з окантовкою буде добре виглядати в ванній кімнаті. В ньому можна складати і зберігати брудну білизну, яка очікує прання. Складно переоцінити користь кошики для білизни. Він дозволяє не тільки зберігати одяг подалі від сторонніх очей, але і не допускати розвитку бактерій. А якщо кошиків для білизни кілька, тоді Ви зможете без праці окремо прати біле, темне і кольорове білизна без попередньої розсортовування.
На сьогодні подібні предмети знову входять в моду, адже вони передусім зроблені з екологічно чистого природного матеріалу і недорогі в ціні. У нашому магазині Ви зможете придбати інші товари на Ваш смак.
Розмір може відрізнятися від зазначених нижче на 2-4 см (ручна робота).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Ширина | 34 см |
| Довжина | 34 см |
| Висота | 52 см |
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Лоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Може митися | Да |
| Тип | Ящик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴
- Спосіб упаковки: Картон + плівка




