
Плетені з лози корзини,ящики кутові зі світлою серединою для білизни
2 200 ₴/пара
- Під замовлення
- Код: 9,66
Відправка з 08 квітня 2026+380 (66) 195-58-02
Вікторія мебліУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект кутових ящиків для білизни з окантовкою
Набір кутових ящиків для білизни ( пара ) буде добре виглядати в ванній кімнаті, у великому ящику можна складати і зберігати брудну білизну, яка очікує прання, а в маленькому -- можуть лежати чисті рушники, халати та інші лазневі приналежності. Або залиште весь набір кошиків для брудної білизни, яка буде відразу ж розфасоване на білі речі й чорні, делікатні і грубі. Кутові ящики чудово впишуться в кут ванної кімнати і не займуть багато місця.
Складно переоцінити користь ящика для білизни. Він дозволяє не тільки зберігати одяг подалі від сторонніх очей, але і не допускати розвитку бактерій. А якщо ящиків для білизни кілька, тоді Ви зможете без праці окремо прати біле, темне і кольорове білизна без попередньої розсортовування.
На сьогодні подібні предмети знову входять в моду, адже вони передусім зроблені з екологічно чистого природного матеріалу і недорогі в ціні. У нашому магазині Ви зможете придбати інші товари на Ваш смак.
Розмір може відрізнятися від зазначених нижче на 1-2 см (ручна робота).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Трикутна |
| Матеріал | Лоза |
| Кришка | Є |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 62 см |
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Розмір маленького | 34х34х52 |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴/пара






