
Ящик маленький опуклий зі світлою серединою
1 400 ₴
- Під замовлення
- Код: 9,72
Відправка з 08 квітня 2026+380 (66) 195-58-02
Вікторія мебліУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для білизни опуклий
Ящик для білизни з лози опуклий буде добре виглядати в ванній кімнаті. В ньому можна складати і зберігати брудну білизну, яка очікує прання. Складно переоцінити користь кошики для білизни. Він дозволяє не тільки зберігати одяг подалі від сторонніх очей, але і не допускати розвитку бактерій. А якщо кошиків для білизни кілька, тоді Ви зможете без праці окремо прати біле, темне і кольорове білизна без попередньої розсортовування.
На сегодня подобные предметы снова входят в моду, ведь они прежде всего сделаны из экологически чистого природного материала и недорогие в цене. В нашем магазине Вы сможете приобрести и другие товары на Ваш вкус.
Размер может отличаться от ниже указанных на 1-2 см (ручная робота).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Лоза |
| Кришка | Є |
| Колір | Білий |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 53 мм |
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴




