Столик журнальний круглий з ротанга
Журнальний стіл з ротанга з вигнутими ніжками стане прикрасою будь-якого декору і стане приємним доповненням інтер'єру будь-якого приміщення ― як заміського будиночка, так і Вашої квартири.
Стіл має міцний і потужний каркас, щільне плетіння і висока якість – ці достоїнства роблять його довговічним, надійним і безпечним. До того ж, він не має небезпечних гострих кутів, які часто стають травмами та травмами дітей.
Ціни від виробника з доставкою у всі регіони України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Вінницю, Полтаву, Черкаси, Чернігів, Ужгород, Кривий Ріг, Херсон, Одесу, Луганськ, Запоріжжя, Суми, Миколаїв, Житомир і ін. міста.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | кругла |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 620 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴
- Спосіб упаковки: Картон + плівка






