Квітник "6-ка Р".
Підставка для квітів з лози. Прихильникам домашніх квітів постійно хочеться, щоб їхні улюбленці були найпривабливішими.
Підставки на квіти з лози — це ручна робота. Підставки для квітів із лози прекрасно доповнять інтер'єр у вітальні, спальні, лоджіях, а також на дворі біля Вашої оселі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Лоза |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Місткість горщиків | 6 шт. |
| Ширина підставки | 580 мм |
| Глибина підставки | 500 мм |
| Висота підставки | 1350 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр горщика | Вгорі 20 см |
| Тип опор | Ніжки |
| Може митися | Да |
| 23 зверху та 15 знизу | см |
| внизу 17 | см |
| 16 зверху та 12 знизу | см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴





