Дзеркало з рамкою обплетеною з лози "Квадрат"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал рами | Лоза |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Товщина | 100 мм |
| Висота | 800 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Захисний шар на лозі | Лак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картон + Плівка







Відправка з 10 квітня 2026