Столик маленький "Спіраль" круглий
Журнальний столик з лози стане прикрасою будь-якого декору і стане приємним доповненням інтер'єру будь-якого приміщення ― як заміського будиночка, так і Вашої квартири. Плетені меблі з лози легко вписується в будь-який інтер'єр. Використання плетених меблів в інтер'єрі ― зайвий спосіб підкреслити Вашу індивідуальність!
Столик має щільне плетіння і висока якість – ці достоїнства роблять його довговічним, надійним і безпечним. Купіть плетений стіл з лози – і забудьте про шкідливий пластиці і недовговічною меблів.
У комплект до столика Ви також можете замовити у нас табурети і крісла з лози.
Цены от производителя ― с доставкой во все регионы Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Полтаву, Черкассы, Чернигов, Ужгород, Кривой Рог, Херсон, Одессу, Луганск, Запорожье, Сумы, Николаев, Житомир и др. города.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Форма стільниці | квадратна |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 470 мм |
| Глибина столика | 470 мм |
| Висота столика | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Може митися | Да |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 |
| Глибина тумби | 40 |
| Висота тумби | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴




