Крісла-гойдалки ― це не тільки для літніх людей, але і досить сучасна річ, яка підходить кожному.
Прекрасний елемент декору. Крісло з якого Ви не захочете вилазити.
Крісло-гойдалка позитивно впливає на організм, має розслаблюючу дію на нервову систему, розгойдування підвищує здатність до концентрації і покращує пам'ять.
Крісло-гойдалка прекрасно підійде як для вуличного використання (відкрита тераса, балкон, сад), так і для використання в будинку (перед каміном, або ж просто тихими вечорами) при читанні книг або відпочинку після важкого дня.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Лоза |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1250 мм |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підніжка | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴










