Торшер комплектується під'єднаним стандартним патроном із вимикачем і вилкою. У комплекті з подарунковим пакованням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Орос |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴



