Торшер комплектується під'єднаним стандартний патрон з вимикачем і виделкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Орос |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴






