Крісла-гойдалки — це не тільки для літніх людей, а й досить сучасна річ, яка підходить кожному. Мало що краще підходить для відпочинку, після важкого робочого дня.
Прекрасний елемент декору. Крісло, з якого Ви не захочете вилазити.
Крісло-гойдалка позитивно впливає на організм, має розслаблювальну дію на нервову систему, розгойдування підвищує здатність до концентрації та покращує пам'ять.
Крісло-гойдалка прекрасно підійде як для вуличного використання (відкрита тераса, балкон, сад), так і для використання в будинку (перед каміном, або ж просто тихими вечорами) під час читання книг або відпочинку після важкого дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Може митися | Да |
| Тип механізму гойдання | полози |
| Матеріал | Лоза |
| М'яка подушка сидіння | Немає |
| М'яка подушка спинки | Немає |
| Підлокітники | Да |
| Підніжка | Да |
| Розбірна конструкція | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 1200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 400 ₴



