Дитячі санчата з лози — це унікальні, екологічно чисті, абсолютно безпечні та комфортабельні вироби. Такі санки мають продуману ергономічну конструкцію, яка забезпечує правильне та зручне положення спини вашого малюка, який не випадатиме на крутих поворотах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Лоза |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 9-ти місяців |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 58 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Висота спинки | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴






Відправка з 17 квітня 2026