Унікальний дизайн, ручна робота, екологічність, міцність і простота в догляді — ось відмінні особливості плетених табуретів із лози.
Крісла, стільці, табурети ручної роботи стануть не тільки чудовою покупкою й незамінною річчю у Вашому домашньому побуті та інтер'єрі, але й чудовим подарунком для Ваших друзів і колег.
Виробляємо доставку плетених меблів із лози по всій території України транспортними компаніями "Нова пошта", "Ін-тайм" і "Делівері", Укрнесшта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 32 мм |
| Глибина табуретки | 32 мм |
| Висота табуретки | 35 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувацькі характеристики | |
| Цвет мебели | Натуральний |
| Тип плетеного матеріалу | Лоза |
| Высота табурета | 350.0 |
| Ширина табурета | 320.0 |
| Глубина табурета | 320.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





Відправка з 15 квітня 2026