Комод плетений з лози з 3 ящиками стане прикрасою домашнього інтер'єру і знадобляться для зберігання різних предметів домашнього вжитку.
Комод з лози з 3 ящиками являє собою екологічно чисте природне виріб, яке коштує зовсім недорого. Купити плетений комод для особистих потреб і як цікавий й ексклюзивний подарунок для друга або просто близької людини —це дуже вдала ідея.
Плетений комод з лози з 3 лотками. Лотки виймаються для зручності складання речей. Тільки в нашому інтернет-магазині можна купити комод за найкращою ціною.
Плетені комоди можуть використовуватися для зберігання білизни, тому що білизна, зберігається в такому ящику, дихає і завжди буде мати запах свіжості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Покриття | Лак |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 53 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴



